В обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради вперше проводиться регіональна обласна заочна виставка-конкурс «Флористичний розмай», яка буде тривати до 20 січня 2018 року.

Мета Конкурсу – виховання ціннісного ставлення до природи рідного краю; оволодіння навичками збору флористичного матеріалу для композицій, методами створення флористичних робіт; розвиток творчих здібностей та пізнавальної активності учнівської молоді; формування високого рівня еколого — естетичної культури.

Захід  проводиться для учнів закладів загальної середньої  та позашкільної освіти.

Слід відмітити високу активність учасників Конкурсу, оскільки на обласний етап надійшли експонати (339) із всіх районів, міст обласного підпорядкування, окремих об’єднаних територіальних громад з таких номінацій:

— настільні композиції на літню тематику;

— підвісні композиції зимового циклу;

— композиції у стилі «вінок»;

— українські традиційні прикраси-символи із природного матеріалу: дідухи, «павуки»;

— картини із насіння, плодів та сухих рослин;

— тварини, виготовлені із засушених трав та квітів;

— міні-сади, флораріуми;

— форм-робота

Хочу відмітити, що на виставці-конкурсі калейдоскоп дитячої фантазії особливо вражає. Різноманітні техніки виконання, цікаві композиційні рішення втілилися в майстерно виконаних роботах учасників конкурсу. Роботи, які  представлені на виставці зроблені з природних матеріалів, приваблюють  оригінальністю та красою.

Цей захід ще раз доводить, що саме активна діяльність  формує  розвиток творчих здібностей та пізнавальної активності учнівської молоді, високий рівень еколого — естетичної культури та дбайливе ставлення до природи   у нашого майбутнього покоління.

Дякуємо всім учасникам, які взяли участь у новому, креативному виставці-конкурсі «Флористичний розмай» та запрошуємо всіх охочих  до виставкової зали ОЕНЦУМ.

 

 

Ірина Кухар, завідувач організаційно-методичного відділу Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради