29-30 вересня 2020 року з нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні юннати та педагоги-позашкільники Прикарпаття взяли участь  у Всеукраїнській ювілейній естафеті «Стежками юннатівського руху». Символічний кубок та книгу спогадів прийняла директор ІФОЕНЦУМ Т.Гудзик  від позашкільників Закарпатської області.

В рамках ювілейної естафети на території ІФОЕНЦУМ педагоги закладу заклали  розарій. Юннати закладу взяли участь у майстер-класі  з виготовлення «Вінка єдності поколінь»(керівники гуртків В.Сидорак, І. Кухар). Вихованцями гуртка «Учнівське лісництво» (М.Іванів) здійснена висадка лісових культур в   с. Козаківка, проведені пізнавальні екскурсії (Л.Косило, В.Стельмащук) по окремих зупинках «Екологічної дороги» м. Яремче. На території Івано-Франківської МДЕМ керівник гуртків Г. Шиян з  вихованцями створили альпійську гірку, провели ряд цікавих тематичних заходів.

Зворушливо пройшло ток-шоу на якому зустрілися ветерани юннатівського руху. Лунали спогади, згадувались цікаві моменти позашкілля Надвірнянщини, Богородчанщини, м.Івано-Франківська.

Ветеран юннатівського руху, методист  вищої категорії Л. Вівчарук присвятила  вірш майбутнім юннатам:

Друзі – юннати

Ще справ так багато

Нам слід у довкіллі зробить:

Природу Вкраїни, як рідную матір

Спішіть у біді захистить.

Заглянь же, юннате до лісу, до гаю,

Зайди і на беріг ріки

І в полі, в садочку, в ставочку, я знаю

Чекають твоєї руки.

Ти пташку, мурашку і кожну тварину

Під захист юннатський візьми,

Рослинку, травинку, міцну деревину

На радість усім збережи.

Символічний кубок та книгу з побажаннями та вітаннями від учасників з Прикарпаття  передано  Тернопільському обласному центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Л.Мартинюк – завідувач відділом організаційно-масової роботи,

 І.Кухар – завідувач відділом організаційно-методичної роботи ОЕНЦУМ.