13 квітня в Івано-Франківському обласному еколого натуралістичному центрі учнівської молоді було проведено обласний етап Всеукраїнського зльоту команд учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів (далі — Зліт).
У Зльоті взяли участь 12  команд учнівських лісництв із таких районів: Богородчанського, Верховинського, Калуського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Тлумацького та міста Болехова. 
Підсумкові накази про проведення районних етапів Зльоту надійшли із Богородчанського і Надвірнянського районів. 
Cтаном на квітень 2016 року в області працює 22 учнівських лісництва. Це на одне учнівське лісництво більше, ніж минулого року. Два новостворені – Сопівської ЗОШ І-ІІІ ст. Коломийського району Печеніжинської об’єднаної громади і Підмихайлівського НВК Калуського району активно включилися в роботу і взяли участь у Зльоті. 
Укладені угоди і створені паспорти ще у трьох нових учнівських лісництвах: Блюдниківської ЗОШ І-ІІІст. Галицького району, Гарасимівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тлумацького району і Яблунівського центру дитячої творчості Косівського району. 
Порівняно з минулим роком підвищився рівень природоохоронної, просвітницької, дослідницької і профорієнтаційної діяльності учнівських лісництв, що було відображено у виставці-презентації досягнень і у виступах членів команд учнівських лісництв. Зросла якість оформлення виставки та простежилася чіткість презентації. Більшість представлених матеріалів  на виставку-презентацію досягнень команд учнівських лісництв відповідала критеріям оцінювання. 
Найбільше відповідала критеріям оцінювання виставка-презентація досягнень команд учнівських лісництв Росільнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Богородчанської районної ради, Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянської районної ради та Козаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Болехівської міської ради.
У конкурсі науково-дослідницьких робіт найбільше відповідали критеріям оцінювання науково-дослідницькі роботи команд учнівських лісництв: Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Надвірнянської районної ради  («Дослідження лікарських дикоростучих рослин Надвірнянського лісництва в урочищі «Ділок»), Росільнянської ЗОШ І-ІІІст. Богородчанської районної ради у роботі («Вплив способу посіву насіння на якість проростків сосни звичайної») і Підмихайлівського НВК Калуської районної ради («Дослідження фіторізноманіття Підмихайлівського лісництва»).
Проте, не всі учасники Зльоту справилися із завданням: команда учнівського лісництва Пістинської ЗОШ І-ІІІ ст., маючи добре оформлену виставку досягнень, не змогла розкрити свою природоохоронну, просвітницьку, дослідницьку і профорієнтаційну діяльність. 
Із необ’єктивних причин не взяла участь у Зльоті команда учнівського лісництва Білоберізької ЗОШ І-ІІІ ст. Верховинського району.